Halı Yıkamada Profesyonel Çözümler

Ankara halı yıkama hizmetlerinde profesyonel çözümler sunan firmamız, geniş ölçekli ticari işletmelerden evlere her türlü ihtiyaca yerinde veya kapıdan teslim seçenekleriyle karşılık vermektedir. Firmamız uzmanlığı ile Ankara halı yıkama hizmetlerine memnuniyet garantisi vermekte ve ayrıca fiyat konusunda da herkesi memnun eden seçenekler sunmaktadır. Halı yıkamanın zahmetli bir iş olmasının ötesinde doğru ürünler ve ekipmanlar kullanılmadığında etkisiz olması, bu konuda zahmete girilmeden işin uzmanından yardım istenmesini sağlar. Halı yıkamanın evlerde ya da işyerlerinde hijyenik bir biçimde yapılması için teknik ekipman ve özel üretim halı temizlik ürünleri gerektiğinden, profesyonellerden yardım istenmesi yerine bireysel çabalar içine girilmesi aslında bazen yarardan çok zarara neden olmaktadır.

Bireysel çabalarla halıların yıkanmaya çalışılması esnasında kullanılan yanlış temizlik ürünleri, halaların deforme olmasını sağlayabilir. Kimyasal bileşenleri halı yıkama için uygun olmayan ürünler doğal kumaşlı halı ilmeklerinin kopmasına ve halının yırtılmasına sebep olabilir. Tüm bunların dışında özel olarak üretilen halı şampuanlarının kullanılmaması, köpürme olmayacağı için halının yüzerindeki kirlerin daha da derine gömülmesini de sağlayabilmektedir. Halı şampuanları uygulamadan sonra köpürmekte ve diplerdeki pisliklerin de yüzeye çıkmasına yardımcı olmaktadır. Halıların temizlenmesinde bu tür özel ürünler kullanılmaması durumda halının diplerinde kirler ve pislikler kalmakta, sonrasında da bu kirler birkaç günde yüzeye çıkmaktadır. Pek çok ev kadını günlerce uğraş verdikten sonra temizlediğini düşündüğü halılarını yerinden sermekte ve birkaç günün ardından yeniden yıkanmamış gibi görünen halılar nedeniyle boşu boşuna uğraştığını anlamaktadır.

Halıların yıkanmasının ardından hızlı bir biçimde kurutulması da çok önemlidir. Günlerce balkonlarda asılı kalan veya teraslara serilen halılar güneş ışığı altında bir yandan kururken, bir yandan da sürekli kirlenmektedir. Mikropların yerleşmesini kolaylaştıran nemli bir ortam sunan halılar, yıkama sonrasında büyük bir hızla kurutulmalıdır. Ankara halı yıkama firmamız özel sanayi tipi kurutma cihazları kullanmaktadır. Kurutma makineleriyle halıların dipten uca hızla kurutulması sağlanmakta, bu şekilde nem nedeniyle oluşan problemler de en baştan engellenmektedir. Ankara halı yıkama  profesyonel çözümlerinden cazip fiyatlarla yararlanmak için bize bir telefon açmanız yeterlidir.

Call Now Button