Her eşya alet edavat gibi perdelerinizde zamanla kirlenecek bakıma ve temizliğe ihtiyaçları olacaktır.  Perde Yıkama işlemi ise son derece dikkat isteyen özel şampuanlarla uzman bir ekip tarafından yapılması gereken iştir. Ankara perde yıkama uzaman ekibi ile birlikte size Perde Yıkama hizmeti sunmaktadır.

Ankara perde yıkama firması demonte hale getirilen perdelerinizi ücretsiz servisler ile evlerinizden alıp özel şampuanlarla uzman ekip tarafından perdelerinize zarar vermeden özenle yıkanarak tertemiz hale getirilir. Özenle yıkanan perdeleriniz yine ücretsiz servisler ile evinize teslim edilir.

Ankara perde yıkama firması tül, store, kumaş store, katlamalı store, kadife, saten, zebra vb. birçok perde çeşitlerinde Perde Yıkama hizmeti sunmaktadır.

Perde Yıkama hizmeti sıradan yıkama hizmeti veren firmaların kullandığı makinelerle değil son teknoloji perde yıkama makineleri ile yapılmaktadır.

Ankara Perde Yıkama

Ankara Perde Yıkama

 

Ankara perde yıkama konusunda profesyonel kadrosuyla Ankara genelinde sizlere hizmet vermektedir.

Ankara perde yıkama olarak Store, zebra, tül, kumaş, jaluzi, katlamalı, fon perdeleriniz bir telefonla adresinizden alınır. Özel temizleme sisteminde temizlendikten sonra ilk günkü güzelliğiyle size geri döner. Teknik servisimiz perdelerinizi A dan Z ye kontrol edip perdenizi ilk günkü yeni görünümüyle size ulaştırır ve montajını yapar.

perdeleriniz alanında uzman ekip tarafından son teknoloji yıkama makineleri ile birlikte kaliteli, sağlığa zararsız kimyasal ve şampuanlarla yıkanmaktadır.

Perde yıkama işlemi senede en az bir kere yıkama işlemi yapılması gereken eşyalardır. Sizde perde yıkama konusunda ve kirlenmesi konusunda çok zorluk çekiyorsanız hiç düşünmeden perde temizleme firmasını arayıp perdelerinizi Ankara’nın en güvenilir firmasına yıkatabilirsiniz.

Call Now Button