23
ŞUB
2015

Ankara Yerinde Halı Yıkama

by :
comment : 0

Duvardan Duvara halı kaplı evler kullanışlı olduğu gibi, evlerimizin ısı yalıtımını korur ve görsel olarak da etkileyici bir dekorasyon malzemesi olmaktadır. Temizliği zor görünse dahi profesyonel bir temizlik firması yardımı ile yılda sadece bir kez olmak üzere yıkatıldığı takdirde uzun yıllar kullanıla bilmektedir.

Ankara yerinde halı yıkama firması yerinde halı yıkama konusunda kullanmış olduğu özel halı şampuanları ile sizlere profesyonel bir destek sunmaktadır.
Yerinde Halı yıkama da yapılan uygulamalar;

Öncelikle yıkama işlemi yapılmadan var ise halı üzerinde kaba toz makinesi yardımı ile alınır. Daha sonra halıfleskler için hazırlanmış özel Şampuan su ile karıştırılarak fırça makinesi yardımı ile halıya tatbik edilir ve Yıkama işlemi yapılır. Bu işlem halınızın yumuşaması ve lekelerin çıkarılması ayrıca halı üzerindeki havların toplanması için yapılır. Kirlerinden arındırılan halının üzerine verilen ilaçlı su sanayi tipi vakum makinesi ile çekilir. Gerekli görülen bölgelerde bu işlem tekrarlanır. Halı yıkama konusunda birçok firma hizmet verdiği gibi, halı yıkama işinizi kendiniz de yapabilirsiniz. Halı yıkamak için kullanacağınız temizlik ürünleri, bu konuda oldukça işinize yarayacaktır.

Temizlik ürünleri arasında halı yıkama şampuanları, halı yıkamalarında son derece başarılı neticeler verse de, bol tazyikli su ile yıkanması gereken halılarınızı evde veya bahçede yıkamanızı önermiyoruz. Çünkü su sarfiyatı konusunda tasarruf yapılması gereken bir dönemde yaşıyoruz.

Ankara Yerinde Halı Yıkama

Ankara Yerinde Halı Yıkama

About the Author
Call Now Button