Yorgan ve battaniyeleriniz ev ve toz akarlarının üreyip çoğalması için en uygun ortamlardan birisidir. Bir insanın günde ortalama sekiz saat uyuduğunu düşünürsek. Bu kişi bu sekiz saatlik uyku süresince de ortalama bir litre vücut nemi kaybetmektedir.  Havada ki nemden ve insanların deri döküntülerinden beslenen ev ve toz akarları bizlerle yatmaktan çok hoşlanmaktadırlar. Bu toz akarları sağlığımız açısından son derece risklidir. Toz akarlarının asıl riski ise tozlara dönüşen ürettikleri dışkı toplarıdır.  Bir yorgan ve battaniyede ise bu dışkı toplarından milyonlarca adet bulunmaktadır. Bu durum da sağlığımız açısından daha büyük risk oluşturmaktadır.  Ankara yorgan yıkama firması huzurlu, sağlıklı uyku uyuyabilmeniz için Yorgan Yıkama ve Battaniye Yıkama hizmetini sizlere sunuyor.

Ücretiz servislerle evinizden alınan yorgan ve battaniyeleriniz Ankara yorgan yıkama firmasında yıkama işlemi için özel olarak üretilmiş yıkama makineleri ile birlikte özel deterjan ve şampuanlarla yıkanmaktadır.  Yıkanıp kurutularak hijyenik hale getirilen yorgan ve battaniyeleriniz paketlendikten sonra ilk günkü temizliği, yumuşaklığıyla yine ücretsiz servislerle evlerinize teslim edilmektedir.

Çocuklarınızın ve sevdiklerinizin sağlığını düşüyorsanız en az yılda bir kez yorgan ve battaniyelerinizin temizlenmesi gerekmektedir. Evinizdeki çamaşır makineleri ise yıkama işlemini gerçekleştirecek teknolojiye sahip değillerdir.

Sağlığınız için işin profesyoneli Ankara yorgan yıkama firmasının Yorgan Yıkama ve Battaniye Yıkama konusunda uzman ekibine yorgan ve battaniyelerinizi emanet edin.

Call Now Button