Hijyen her alanda ve her mekanda önemli bir unsurken otellerde, hastanelerde ve okullarda bir adım daha öne çıkıyor. Kullanılan yatakların sürekli farklı insanlar tarafından kullanıldığı düşünüldüğünde ortaya çıkacak olan manzara ve sağlık düşüncesi hiç de olumlu değil. Uzun süre kullanılan yataklar mikrop ve bakteri üretirken, düzenli şekilde temizlenmediği durumda birer hastalık yuvasına dönüşmesi kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca insanların ölü deri hücrelerinin de yatak içinde yer alan mikropları besledikleri düşünüldüğünde hiç de sağlıklı bir tablo oluşmuyor. Sağlığımızı tehdit eden bu unsurlar  Demetevler yatak yıkama firmamız ile son buluyor.

Sektöründe ağır ve doğru adımlarla ilerlediği 15 yılda doğru bir yerde bulunan, müşteri memnuniyetini baz alarak çalışmalarını sürdüren firmamız Demetevler yatak yıkama, zengin ekipmanı, son teknoloji makineleri ve eğitimli ve profesyonel ekibimiz ile size sağlıklı ve hijyenik ortamlar sunuyor.

Dokusu deforme olmaya olanak sağlayan, mikrop saçan bir ortamda ne okumak, ne de tatil yapmak isteriz. Üstelik hasta olduğumuz için hastanede yatıyorsak bu durum çok daha vahim bir hal alacaktır. Dolayısıyla hiç kimse böyle ortamlarda yaşamak ve o havayı solumak istemez. Demetevler yatak yıkama firmamız da hangi sektörde yer alırsanız alın, müşterilerinize, öğrencilerinize ya da hastalarınıza daha sağlıklı, hijyenik ve temiz mekanlar sunmak için her daim yanınızda olmaktadır.

Zaman periyotlarını sizin değerlendireceğiniz aralıklarla yataklarınızı, halılarınızı ve koltuklarınızı ilk günkü haline getirerek, yaşanabilir, sağlıklı ortamları birlikte yaratabiliriz. Üstelik son derece ekonomik tekliflerimiz de cazip gelecek ve ekstra personel gereksinimine gerek kalmaksızın sizin en büyük yardımcınız konumunda yer alacağız. Kaliteli ve bakanlık onaylı temizlik ürünlerimizle de en iyi hizmeti sunmak için demetevler yatak yıkama olarak yanınızda olmaktayız.

Call Now Button