Ankara Yatak Yıkama firmamız, 15 yıllık geçmişinden elde ettiği deneyim ve üstün hizmet anlayışıyla temizlik, hijyen ve dezenfekte konusundaki ihtiyaç ve sorunlarınıza zamanında, etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler üreterek kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Oteller, Hastaneler, Okullar gibi hemen hemen her türlü iş ve çalışma alanlarında part-time, günlük, haftalık, aylık periyotlar halinde yapılan yatak yıkama Ankara’da özellikle teknoloji ürünü makinelerimiz, zengin ekipmanımız, eğitimli ve deneyimli personelimizle ve Ankara Yatak Yıkama farkıyla mükemmel şekilde yerine getirmektedir.

“Müşterilerimiz iş ortaklarımızdır” ilkesinden yola çıkan Ankara Yatak Yıkama hedef ve stratejileri doğrultusunda, müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak, güvenilir temizlik hizmetlerini en iyi şekilde vermek ve tüm kaynaklarını en etkin şekilde kullanmak suretiyle hedef pazarlarda ortaklarının beklentilerini karşılayarak sürekli geliştirmek ve büyütmek misyonunu taşımaktadır.

Evlerimizin vazgeçilmezleri olan halı, koltuk, yorgan ve yataklarımız evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmeyen yatak hijyen açısından bir çok zararlar verir.Hızla büyüyen yatak yıkama sektörü, yatak yıkama da; su, enerji, insan gücünden tasaruff gibi olumlu artıları taşısada yatak yıkama işlemi, doğru ellerde doğru makinelerle yapılmadığında hem yatak deforme olacak hemde birçok olumsuzluk yaşanacaktır. Ankara Yatak Yıkama olarak biz yataklarınızı son teknoloji makinelerimizle hijyenik bir biçimde yıkıyoruz.

Müşterilerine vermiş olduğu iyi hizmet ve güven neticesinde sektörde kurumsallaşma yolunda hızla ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ : Ankara’da yatak yıkamada 1 numaralı firma olmak. Bunu Tüm Türkiye’ye yaymak.
MİSYONUMUZ : Ankaralı hanımların yatak yıkamada en büyük ve vazgeçilmez yardımcısı olmak.
KALİTE POLİTİKASI : Başta kullandığımız temizlik şampuanı (ERA 111 ) olmak üzere en kaliteli hammaddeler ile çalışmak.

Call Now Button